ZOSTAŃ BOHATEREM – WESPRZYJ SZLACHETNĄ PACZKĘ!

ZOSTAŃ BOHATEREM – WESPRZYJ SZLACHETNĄ PACZKĘ!

 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” – Jan Paweł II

W tym roku po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”. Poprzez przekazywanie darów rzeczowych możemy wesprzeć potrzebujące rodziny z naszego regionu.

Potrzebne są: odzież, pościel, ręczniki, garnki, talerze, sztućce, firanki, chemia, artykuły spożywcze, słodycze, maskotki, przybory szkolne. Rzeczy muszą być w dobrym stanie. Ubrania prosimy posegregować wg rozmiarów.

Dary można dostarczać do szkoły do dnia 10.12.2020r, do sali przedszkolnej „Skrzatów”.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z wolontariuszem pod nr telefonu 533277077.

Zachęcamy do włączenia się do akcji!
Pozdrawiam serdecznie – Magdalena Andryszczak Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

 

 

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij