Zmieniamy nawyki żywieniowe

Zmieniamy nawyki żywieniowe 💦🍅🍆🥕🥒🥑🌽🍎🍐🍓🍌🍊💦 Po wspólnych lekcjach i omówieniu zagadnień dotyczących roli odżywiania i jego wpływu na zdrowie każdego z nas, przyszedł czas na gotowanie na ekranie. Okazało się, że dla wielu naszych uczniów, nie był to problem. Niektórzy jednak, po raz pierwszy spróbowali swoich sił w kuchni. Relację z przygotowanych posiłków podczas kulinarnych zajęć na meet, w wykonaniu klas 5-8 prezentujemy poniżej👩‍🍳🧑‍🍳👨‍🍳 Chętnie powtórzymy wspólne gotowanie po powrocie do szkoły 😉🍽️🍱 Już nie możemy się doczekać.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij