Zbiórka charytatywna dla dzieci z Gruzji

Pragniemy poinformować, iż w dniu wczorajszym tj. 11.12.2019 r. zakończyłyśmy akcję zbiórki charytatywnej dla dzieci z Gruzji. Dzięki Państwa hojności udało się nam zebrać 13 kg darów: nowe ubrania, buty, zabawki, kurtki. W paczce znalazł się opłatek na sianku z życzeniami na Boże Narodzenie i Nowy Rok od społeczności szkolnej dla przyjaciół z Gruzji. Paczka została wczoraj nadana za pośrednictwem Poczty Polskiej i za około 2 tygodnie dotrze do Gruzji. Ksiądz Witold Szulczyński z Tbilisi (z którym pozostajemy w kontakcie mailowym) na wiadomość o przebiegu zbiórki napisał do nas : „Szczęść Boże, wielkie Bóg Zapłać.
Ta wiadomość przyszła do mnie po św. Mikołaju, w Święto Matki Bożej Niepokalanej i na dwa tygodnie przed Świętami. BÓG ZAPŁAĆ i bardzo serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i pamiętam w modlitwach o wszystkich którzy wspierają potrzebujących
z Bogiem
ks. Witold”
Z najlepszymi życzeniami świątecznymi i noworocznymi organizatorki : Beata Kielan i Dorota Kowalska

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij