Z tabliczką mnożenia za pan brat.

Z tabliczką mnożenia za pan brat.

Dnia 1 października obchodziliśmy w naszej szkole XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Pomysłodawcą tej akcji jest Andrzej Grabowski założyciel Wydawnictwa Karty Grabowskiego. Wielki pasjonat niecodziennego nauczania-uczenia się matematyki. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy sprawdzania znajomości tabliczki mnożenia nie tylko wśród uczniów, ale także osób dorosłych.
Nasza szkoła od dwóch lat włącza się aktywnie do tej akcji. W tym roku bawiliśmy się razem z 5643 szkołami z całego świata min. Brazylii, Urugwaju, USA, Kataru czy Bośni i Hercegowiny.

W galerii poniżej zobaczcie jak spędziliśmy ten dzień.

Pracownicy szkoły ambitnie podeszli do zadań.

Nasi uczniowie w akcji.

W ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia zorganizowany został też konkurs o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia” w kategoriach klas IV- VI  i VII – VIII. Nazwiska zwycięzców poznamy na najbliższym apelu. Już dziś wszystkim gratulujemy.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij