Z okazji 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia 馃専馃巹馃巵

W te 艣wi臋ta jest inaczej ni偶 zawsze. Jednak wci膮偶 wsp贸lnie, staramy si臋, aby ten czas by艂 magiczny i pe艂en dobrych wspomnie艅 馃,馃巹馃巵 Z okazji zbli偶aj膮cych si臋 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia 馃専馃巹馃巵 naszym nauczycielom wys艂ali艣my wirtualne kartki od samorz膮du. 呕yczenia szczere i od serca z pewno艣ci膮 uciesz膮 pedagog贸w鉂o笍馃挌馃巹

Skip to content

Kontynuuj膮c przegl膮danie strony, wyra偶asz zgod臋 na u偶ywanie przez nas plik贸w cookies. wi臋cej informacji

Aby zapewni膰 Pa艅stwu najwy偶szy poziom realizacji us艂ugi, opcje ciasteczek na tej stronie s膮 ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuuj膮c przegl膮danie strony bez zmiany ustawie艅 lub klikaj膮c przycisk "Akceptuj臋" zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie.

W u偶ywanej przez Pa艅stwa przegl膮darce internetowej istnieje mo偶liwo艣膰 zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Brak takiej zmiany oznacza Pa艅stwa akceptacj臋 dla stosowanych w Serwisie plik贸w cookies. 聽 Serwis stosuje cookies wydajno艣ciowe, czyli s艂u偶膮ce do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej dzia艂a艂a, oraz funkcjonalne, czyli pozwalaj膮ce 鈥瀙ami臋ta膰鈥 o ustawieniach u偶ytkownika. 聽

Pliki Cookies podmiot贸w trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Pa艅stwa przegl膮darka mo偶e zapisywa膰 pliki Cookies pochodz膮ce od podmiot贸w firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Wi臋cej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje si臋 na stronach powy偶szych podmiot贸w.


Poziom ochrony przed cookies mo偶na ustawi膰 w swojej przegl膮darce internetowej 鈥 a偶 do ca艂kowitego blokowania plik贸w cookies. Zwi臋ksza to poziom bezpiecze艅stwa i ochrony danych, ale mo偶e tak偶e uniemo偶liwia膰 niekt贸re funkcje.

Zmiana ustawie艅 w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij