XX NOWOROCZNY RAJD W DŁUTOWIE

Z samego rana najwytrwalsi  członkowie Szkolnego Koła PTSM wraz z opiekunem, panią Agnieszką Smejdą, ruszyli na Rajd do Dłutowa. Zaraz po konkursach poszliśmy na siedmiokilometrowy spacer po okolicy. Na czele szedł Mikołaj, auta za nim 496 uczestników rajdu. Po wyczerpującym spacerze nadszedł czas na posiłek. Jak co roku czekało na nas olbrzymie ognisko i przepyszne kiełbaski.

Potem już tylko zostało ogłoszenie wyników konkursów. Tosia Przyborek zajęła III miejsce w Konkursie Czytelniczym, a Julia Kozitulska – II m-ce w Konkursie Profilaktycznym. Wszyscy uczestnicy XX Rajdu otrzymali paczki od Mikołaja, a drużyna – dyplom i pamiątkowy puchar.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij