SUKCES W XI POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM W JĘZYKU ANGIELSKIM

SUKCES  W XI POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM W JĘZYKU ANGIELSKIM
26 listopada w naszej szkole odbył się I SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W W JĘZYKU ANGIELSKIM.
Uczniowie prezentowali utwory polskich poetów w przekładzie na język angielski. Jury ,w składzie: lektor języka angielskiego Pani Agnieszka Łagowska, nauczycielka języka polskiego pani Halina Mierzwa oraz organizatorka Małgorzata Ksyt, po burzliwych obradach wyłoniło zwycięzców:
 I miejsce zajęli:Oliwia Bożyk(2 SP), Weronika Wiskowska (3SP) oraz Adam Krześlak(6SP),
II miejsce należało do Darii Jobczyk (2SP),
wyróżnienia otrzymali: Sebastian Podlasek(2SP)  Lena Andrzejewska(2SP) oraz Ilona Szewczyk(3SP).
Dwie dziewczynki,Oliwia Bożyk oraz Weronika Wiskowska, otrzymując największa liczbę punktów, przedostały się do etapu powiatowego.
W dniu 7 grudnia w Ośrodku Kultury Tkacz zaprezentowały się w utworach Juliana Tuwima. Podbiły „serca” jurorów i znalazły się na podium:).
W kategorii klas I-II SP Oliwia Bożyk z utworem pt.”Kotek” zajęła I miejsce, Weronika Wiskowska recytując „Okulary” w kategorii klas III-IV – wyróżnienie. Dziewczynki otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Do konkursu przygotowywała je nasza nauczycielka języka angielskiego pani Małgorzata Ksyt.
Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij