Wyróżnienie dla Mirona Kleszcza w V Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Przeczytaj, BO WARTO”

Uczeń klasy IV- Miron Kleszcz- zdobył wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Przeczytaj, BO WARTO” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki, Starosty Tomaszowskiego, Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Fundacji „BO WARTO”. Patronat medialny: „Tomaszowski Informator Tygodniowy”

Organizatorem konkursu był Zespół Szkolno- Przedszkolny w Smardzewicach. Uczestnikami konkursu mogli być uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było napisanie pracy na temat: „Napisz list oficjalny do prezydenta miasta lub wójta gminy, w którym uzasadnisz, że powstająca w Twojej miejscowości lub okolicy nowa ulica powinna nosić imię postaci Twojej ulubionej książki”. Konkurs odbywał się w ramach obchodów Światowego Dnia Książki 23 kwietnia.

Miron znalazł się w gronie wyróżnionych uczniów i  osobiście odebrał nagrodę w dniu 24.04.2017 r., kiedy to nastąpiło uroczyste podsumowanie pisarskich zmagań uczniów klas IV-VI.

A oto poniżej zamieszczamy wyróżnioną pracę:

 

 

 

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij