WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. 😀
4 października poznaliśmy wyniki wyborów samorządowych. Walka była zacięta, a kampanie wspaniałe! Wszyscy uczniowie, pracownicy szkoły i dyrekcja oddali swój głos. I tak przewodniczącą naszej szkoły została Zuzanna Smejda! 👏👏👏Jej zastępcą będzie Aleksandra Gonciarz.👈 Rolę skarbnika pełnić będzię Wiktoria Pawełkiewicz, 👈a rzecznikiem Samorządu została Weronika Pawłowska 👈
Dziękujemy za te wybory kandydatom, sztabowi wyborczemu w składzie: Ada Welfle, Zuzanna Kijo, Zuzanna Szczecińska, Hubert Buczyński oraz opiekunom SU: Katarzynie Mazurek, Dominikowi Kozarowi, Agnieszce Smejdzie i Monice Żerek.

Damy z siebie wszystko, i mamy nadzieję, że ten rok będzie świetny😀

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij