Wyniki konkursu „Tydzień życzliwości”

Przedstawiamy wyniki konkursu ogłoszonego podczas tygodnia życzliwości. 1 Antonina Przyborek 2 Agata Czapnik 3 Magda Czapnik 👏👏👏 Wyróżnienie otrzymują: Ilona Szewczyk Patrycja Karpik Stu dobrych uczynków, nie udało nam się zebrać. Dziękujemy jednak wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Liczymy, że wciąż będziecie dla siebie życzliwi i koleżeńscy🤗 Mamy nadzieję, że w lutym🥶 jak co roku, zakończymy naszą akcję podsumowaniem- wręczając „ordery uśmiechu”🌞 najsympatyczniejszym uczniom w naszej szkole😀😀😀

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij