Wyniki konkursu fotograficznego #zostanwdomu #aktywnieizdrowo

Znamy wyniki konkursu fotograficznego #zostanwdomu #aktywnieizdrowo zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas kwarantanny. Do organizatorów napłynęło wiele ciekawych i oryginalnych zdjęć, filmików .W czwartek 28 maja wyłoniliśmy zwycięzców. Kim są wygrani?
I miejsce- Zuzia Stępień kl.6a
II miejsce- Norbert Wiskowski kl. 1b
III miejsce- Wojtek Smejda kl. 2b
Wyróżnienia otrzymują:
Ola Pietrzak kl. 5 Filip Początek kl.1b Ola Kujda kl. 6a Lena Fangrad kl.5 Kaja Fangrad kl.1b Patrycja Reszka kl.1b Lena Andrzejewska kl. 3 Olga Andrzejewska kl. 1b Weronika Wiskowska kl. 4 Paulina Szewczyk kl. 6a Daria Mazurek kl. 6a Julek Witczak kl. 1b Franek Balzer kl. 1b Wiktoria Wójcik kl. 1b Maja Zaborowska kl. 2b Jakub Zaborowski kl. 6b
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Na zwycięzców czeka nagroda po powrocie do szkoły!
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij