Wyjazd na narty na Górę Kamieńsk

2 marca uczniowie z Komorowa i Smardzewic pojechali na pierwszą wycieczkę narciarską.  Zaraz po przybyciu na miejsce wypożyczono sprzęt i zaczęło się zimowe szaleństwo na stoku. Pod czujnym okiem instruktorów uczniowie mieli możliwość nauczyć się podstaw jazdy na nartach. Już po dwóch godzinach wszyscy byli w stanie zjeżdżać samodzielnie. Ci bardziej doświadczeni od razu skorzystali z wyciągu orczykowego i krzesełkowego i zwinnie zjeżdżali w dół jak prawdziwi profesjonaliści.
W sumie na stoku spędziliśmy 4 godziny. Pogoda była piękna, bezchmurne niebo, delikatny wietrzyk, cudowne słońce i nie za duży mróz. Mimo, że dla wielu osób był to pierwszy kontakt z nartami, nikt nic sobie nie złamał. Uczniowie wrócili cali, zdrowi i bardzo zadowoleni do swoich domów.
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij