WYJAZD DO KRAKOWA ŁAGIEWNIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 16 października br. grupa uczniów naszej szkoły oraz Zespołu Szkół nr 4, udała się do Krakowa Łagiewnik, aby poznać miejsca związane z osobą Jana Pawła II. Towarzyszył im ks. Jacek Wojciechowski oraz panie katechetki:   Agnieszka Skóra i Dorota Derkowska.

Wyjazd ten odbył się w 39 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na stolicę Piotrową oraz w I rocznicę poświęcenia świątyni w Centrum Jana Pawła II. Młodzież zwiedziła Centrum JPII oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Uczestnicy wysłuchali również prelekcji wygłoszonej przez siostrę ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia na temat miłosierdzia Bożego oraz obrazu Jezusa Miłosiernego i mieli okazję zobaczyć kopię celi zakonnej, w której mieszkała s. Faustyna Kowalska.

Wymarzona pogoda oraz niesamowite mozaiki i przeżycia, na długo pozostaną w pamięci każdego uczestnika  tego wyjazdu.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij