Wycieczka do Warszawy uczniów kl „0” i kl. I

14 maja uczniowie klasy „0” i klasy I wraz z wychowawczyniami p. Ewą Wysmyk i Dorotą Kowalską udali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem zwiedzania był PGE Narodowy. Jest wśród nas wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na tym stadionie była spełnieniem naszych marzeń. Gdy weszliśmy na trybuny i wspięliśmy się na ich szczyt, z góry podziwialiśmy ogrom tego obiektu. Naprawdę, robi wrażenie! Później wjechaliśmy windą na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki podziwiając z tarasu widokowego piękno naszej stolicy. Po krótkim odpoczynku i obiedzie przejechaliśmy na Stare Miasto gdzie mogliśmy  podziwiać Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, czy Pomnik Syrenki. Spacerując uliczkami Starego Miasta pani przewodnik wprowadziła nas w świat legend pokazała wiele historycznych i ciekawych miejsc. Podsumowaniem wycieczki był zakup pamiątek  i przejazd obok Lotniska Chopina, gdzie udało nam się zaobserwować lądowanie samolotów. Wszyscy poradzili sobie świetnie na wycieczce i z zadowoleniem wrócili do domu.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij