Wycieczka do Kołacinka

Wycieczka do Kołacinka

12 października uczniowie klasy Ia i Ib wybrali się wraz z wychowawczyniami p. M. Broszkiewicz i E. Wysmyk na wycieczkę do Dinoparku w Kołacinku. Była to niezwykła podróż do czasów prehistorycznych do krainy dinozaurów. Niemałą atrakcją był także spacer po bajkowej ścieżce, gdzie dzieci zobaczyły postacie ze znanych i lubianych bajek oraz przypomniały sobie najsłynniejsze sceny z ich udziałem. Ponadto w Kołacinku na dzieci czekał figloraj, gdzie mogły dać upust swojej energii i bawić się na całego. Ciekawą zabawą było też własnoręczne odnajdywanie skamieniałości i szkieletu dinozaura ukrytego w piasku. Po fascynującej przygodzie, dzieci, choć trochę zmęczone, to jednak bardzo szczęśliwe i zadowolone wróciły do domu.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij