Wycieczka do Karpacza

 W dniach od 6 maja do 9 maja 2019 roku uczniowie klas: VI, VII, VIII i III gimnazjum pojechali na wycieczkę w Góry Sudety. Mieszkali w hotelu Mieszko w Karpaczu. Wędrowali szlakiem  górskim na Kopę. Byli w Górach Stołowych na Błędnych Skałach. Zwiedzili zamek na Gorze Chojnik umieszczony na jej szczycie  o wysokości  627 m. Doskonale bawili się na torze saneczkowym w Karpaczu oraz miasteczku Western.
Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń  wrócili do domu. Na długo w pamięci uczestników pozostaną przede wszystkim wędrówki górskie.
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij