Wycieczka do firmy Eneris Surowce S. A. w Tomaszowie Mazowieckim

29.04.2019 wybraliśmy się na wycieczkę do firmy Eneris Surowce S. A. w Tomaszowie Mazowieckim, zajmującej się zbiórką i segregacją śmieci.  Spotkanie miało na celu ukazać dzieciom, jak ważne dla naszego środowiska jest segregowanie śmieci. Dzieci z zainteresowaniem słuchały informacji przekazywanych przez pracowników zakładu, na temat postępowania z odpadami w gospodarstwach domowych, oraz jak ograniczyć ilość odpadów. Przedszkolaki mogły również zaprezentować posiadaną przez siebie wiedzę. Doskonale poradziły sobie ze wszystkimi pytaniami, które do nich kierowano na temat właściwej segregacji śmieci. Dodatkową atrakcją była możliwość wspólnego ważenia wszystkich dzieci na wadze dla ciężarówek przywożących śmieci.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij