WYBORY MISTERA SZKOŁY 2017/18

29 września 2017 roku Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów naszej szkoły uroczyste obchody Dnia Chłopaka. Cała, zebrana w sali gimnastycznej społeczność szkolna miała okazję oglądać wybory Mistera Szkoły. O ten tytuł ubiegali się przedstawiciele klas 4 – 7 szkoły podstawowej oraz II – III gimnazjum. Zanim jury składające się z trzech nauczycielek oraz jednej uczennicy wybrało Mistera, kandydaci musieli wykazać się nie tylko wdziękiem i talentem fryzjerski czy tanecznym.
Chłopcy rozwiązywali także quiz, dotyczący naszej szkoły. Cała uroczystość przebiegała w atmosferze zdrowej konkurencji i świetnej zabawy, która dostarczyła rozrywki wszystkim zgromadzonym tego dnia w sali gimnastycznej.
Po podsumowaniu głosów uzyskanych w poszczególnych konkurencjach, jury ogłosiło wyniki. Tytuł Mistera Szkoły 2017/2018 zdobył uczeń klasy trzeciej gimnazjum Mateusz Chmielewski.
Gratulujemy!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij