WYBORY DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

29 września nadszedł długo wyczekiwany dzień wyborów. Urna wyborcza, przy której znajdowała się komisja wydająca kartki upoważniające do głosowania, znajdowała się na dolnym korytarzu szkoły. Uczniowie głosowali podczas lekcji, z których na kilka minut byli zwolnieni, by pod opieką nauczyciela wziąć udział w wyborach. Prawo głosu mieli również nauczyciele i pozostali pracownicy szkoły. Po zakończonym głosowaniu w sali historycznej zebrała się komisja wyborcza, żeby policzyć wszystkie głosy. Po sporządzeniu protokołu, już nazajutrz ogłoszono wyniki, które prezentowały się następująco:
1. Malwina Kujawska – 105 głosów
2. Martyna Pawełkiewicz – 50 głosów
3. Karolina Szewczyk –  27 głosów
4. Martyna Drzazga –  21 głosów
5. Julia Purtak – 3 głosy
W imieniu opiekunów Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy nowej przewodniczącej Szkoły!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij