WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA Z POLSKĄ SZKOŁĄ W DUNDEE-SZKOCJA

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA  Z POLSKĄ SZKOŁĄ W DUNDEE-SZKOCJA

 

W GRUDNIU RUSZYŁ PROJEKT WSPÓŁPRACY Z POLSKĄ SZKOŁĄ W DUNDEE(SZKOCJA).

 

UCZNIOWIE KLASY VII SP W GRUDNIU WYSŁALI  PIERWSZE LISTY  DO SWOICH RÓWIEŚNIKÓW, KTÓRYCH ŻYCIE NA CO DZIEŃ TOCZY SIĘ W KRAJU ANGLOJĘZYCZNYM.

W STYCZNIU NASI NOWI PRZYJACIELE NADESŁALI ODPOWIEDZI.

W czasie trwania projektu nasi uczniowie, pod opieką Pani Małgorzaty Ksyt,  będą  mogli pisać listy w języku angielskim, a uczniowie Polskiej Szkoły w Dundee w języku polskim.

Zamierzamy kontaktować się z naszymi nowymi przyjaciółmi za pomocą różnych komunikatorów społecznościowych . Podstawowym celem jest jednakże kultywowanie tradycji pisania listów w formie papierowej.

Jeżeli współpraca okaże się „ owocna” organizatorzy programu planują wymianę uczniowską wśród najbardziej zaangażowanych uczniów.

                                                                          Zachęcam do współpracy!

M.Ksyt.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij