Wróżby w naszej szkole!!!

Dnia 29 listopada (w środę) odbyły się wróżby andrzejkowe. Samorząd Uczniowski zadbał o niesamowitą atmosferę, przepiękne dekoracje i niesamowite charakteryzacje.

Wstęp kosztował każdego 1 złotówkę.

Na 1 i 2 godzinie lekcyjnej wróżby dla najmłodszych klas naszej przeprowadziła klasa VI, natomiast na 3 i 4 godzinie klasach IV – IIIg wróżyły dziewczyny z VII, II i III gimnazjum.

Wszystko odbywało się pod nadzorem naszej niezastąpionej pani Katarzyny Mazurek.

A wróżbami, jakie przygotował samorząd były:

– tradycyjne lanie wosku;

– losowanie przyszłego zawodu;

– przekłuwanie serc z imionami partnerów/partnerek;

– wróżenie ze szpilek i z dłoni;

– wybieranie kubka z rożnymi rzeczami;

– rzucanie moneta do wody;

– malowanie masek przez najmłodszych.

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij