Wiosna w Czarnocinie

7 kwietnia Szkolne Koło PTSM ruszyło na kolejny rajd, tym razem bawiliśmy się w Czarnocinie. Był to już XXII rajd w tej szkole. Uczniom towarzyszyła opiekunka koła – pani Agnieszka Smejda.
O 9.30 zebraliśmy się przy tablicy pamiątkowej ku czci batalionu „Zośka” (Szare Szeregi ), gdzie zostały złożone kwiaty i zapalone znicze. Potem był krótki, bo dwukilometrowy spacer dookoła zalewu. Wszystko dobre szybko się kończy. I nasz rajd też o 14 dobiegł końca. Nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursów. W minikoszykówce Sebastian Bielas , Seweryn Spała, Mikołaj Staszek zajęli III miejsce, w
konkurs wiedzy o PTSM i gminie Czarnocin Aleksandra Zaborowska zajęła II m-ce, a w
Konkursie plastycznym Jagoda Początek okazała się mistrzynią.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij