Wielkimi krokami zbli偶aj膮 si臋 walentynki馃挒馃拫

Drodzy uczniowie馃挊 Wielkimi krokami zbli偶aj膮 si臋 walentynki馃挒馃拫 Z tej okazji, jak co roku wymy艣lili艣my co艣 od siebie, aby je urozmaici膰, mimo tego trudnego dla nas wszystkich czasu馃樂 Proponujemy wam zabaw臋! Kartki 馃拰 z walentynkowymi 偶yczeniami wysy艂ajcie na e-mail antonina.przyborek@zskokorow.edu.pl . Mo偶ecie r贸wnie偶 wys艂a膰 film z 偶yczeniami. Z nades艂anych 偶ycze艅 chcemy przygotowa膰 film. I przes艂a膰 go r贸wnie偶 tym, kt贸rzy nie korzystaj膮 z FB , a czekaj膮 na 鉂o笍馃拰馃挄. Mamy nadziej臋, 偶e b臋dziecie bawi膰 si臋 wsp贸lnie z nami 馃槈prze艣lecie 偶yczenia kole偶ance, koledze, przyjacielowi albo pracownikom szko艂y. Najciekawsze pomys艂y nagrodzimy馃槑 Pozdrawiamy SU鉂わ笍 Czas wys艂ania kartek do 12 lutego.

Skip to content

Kontynuuj膮c przegl膮danie strony, wyra偶asz zgod臋 na u偶ywanie przez nas plik贸w cookies. wi臋cej informacji

Aby zapewni膰 Pa艅stwu najwy偶szy poziom realizacji us艂ugi, opcje ciasteczek na tej stronie s膮 ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuuj膮c przegl膮danie strony bez zmiany ustawie艅 lub klikaj膮c przycisk "Akceptuj臋" zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie.

W u偶ywanej przez Pa艅stwa przegl膮darce internetowej istnieje mo偶liwo艣膰 zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Brak takiej zmiany oznacza Pa艅stwa akceptacj臋 dla stosowanych w Serwisie plik贸w cookies. 聽 Serwis stosuje cookies wydajno艣ciowe, czyli s艂u偶膮ce do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej dzia艂a艂a, oraz funkcjonalne, czyli pozwalaj膮ce 鈥瀙ami臋ta膰鈥 o ustawieniach u偶ytkownika. 聽

Pliki Cookies podmiot贸w trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Pa艅stwa przegl膮darka mo偶e zapisywa膰 pliki Cookies pochodz膮ce od podmiot贸w firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Wi臋cej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje si臋 na stronach powy偶szych podmiot贸w.


Poziom ochrony przed cookies mo偶na ustawi膰 w swojej przegl膮darce internetowej 鈥 a偶 do ca艂kowitego blokowania plik贸w cookies. Zwi臋ksza to poziom bezpiecze艅stwa i ochrony danych, ale mo偶e tak偶e uniemo偶liwia膰 niekt贸re funkcje.

Zmiana ustawie艅 w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij