Weekend w Lubochni po angielsku i niemiecku

W dniach 16-17 marca odbył się rajd członków szkolnych kół PTSM w Lubochni. Cel był jak zawsze ten sam: spotkać się z rówieśnikami z innych szkół, dobrze sie bawić, a przy okazji pochwalić się swoją znajomością języka angielskiego i niemieckiego.
Po oficjalnym powitaniu uczniowie wzięli udział w szkoleniu dot. pierwszej pomocy medycznej w wersji polsko-angielskiej. Dla wielu z nich było to jedynie przypomnienie ogólnych zasad. Po obiedzie przyszedł czas na popisy aktorskie. Kilkanaście drużyn ze szkół w Komorowie, Lubochni, Czarnocina, Kleszczowa, Brzustowa i Łaznowa zaprezentowało swoje umiejętności teatralno-wokalne w języku angielskim i niemieckim. Z powodu niesprzyjającej pogody nocny spacer został odwołany. W zamian zorganizowano dyskotekę, a kiełbaski upieczono w piekarniku. Noc była również pełna wrażeń. Nazajutrz niektórym nocnym markom trudno było wstać, by wziąć udział w podsumowaniu rajdu i ogłoszeniu wyników konkursów. W konkursie wiedzy o Lubochni Weronika Dębiec zajęła I m-ce.
W konkursie prezentacji w języku angielskim Seweryn Pawelkiewicz, Martyna Drzazga, Julia Purtak, Karolina Szewczyk, Weronika Dębiec oraz Wiktoria Bielas zajęli I m-ce. Zaś w języku niemieckim Jagoda Początek i Martyna Drzazga zajęły II m-ce.
Opiekę nad uczniami sprawowały panie Agnieszka Smejda oraz Sylwia Przybyłek.

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij