Weekend cud贸w馃槆

Moi Kochani馃槏

Weekend cud贸w馃槆 ju偶 za nami Bardzo dzi臋kuj臋 z ca艂ego 鉂わ笍 serca za wsparcie naszej akcji. Dzi臋ki Wam uda艂o si臋 zrobi膰 paczki dla kilku rodzin kt贸re nie zakwalifikowa艂y si臋 do projektu 馃槶 jednak dzi臋ki Waszemu dobremu sercu otrzyma艂y paczki 偶ywno艣ci jak i dzieciaki prezenty 馃懆鈥嶐煈┾嶐煈︹嶐煈馃懆鈥嶐煈┾嶐煈р嶐煈 Jednocze艣nie nadmieni臋 ze z Komorowa, Zaborowa, Sangrodza czy Starzyc, czyli 4 rodziny uzyska艂y darczy艅c贸w, kt贸rzy zakupili lod贸wki, pralki w臋giel czy kuchenki gazowe i spisali si臋 na medal, by spe艂ni膰 oczekiwania tych rodzin 馃榿 Jeszcze raz bardzo dzi臋kuj臋 za pomoc i za zaufanie馃檹鉂わ笍

Pozdrawiam Anna Pytel

Skip to content

Kontynuuj膮c przegl膮danie strony, wyra偶asz zgod臋 na u偶ywanie przez nas plik贸w cookies. wi臋cej informacji

Aby zapewni膰 Pa艅stwu najwy偶szy poziom realizacji us艂ugi, opcje ciasteczek na tej stronie s膮 ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuuj膮c przegl膮danie strony bez zmiany ustawie艅 lub klikaj膮c przycisk "Akceptuj臋" zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie.

W u偶ywanej przez Pa艅stwa przegl膮darce internetowej istnieje mo偶liwo艣膰 zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Brak takiej zmiany oznacza Pa艅stwa akceptacj臋 dla stosowanych w Serwisie plik贸w cookies. 聽 Serwis stosuje cookies wydajno艣ciowe, czyli s艂u偶膮ce do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej dzia艂a艂a, oraz funkcjonalne, czyli pozwalaj膮ce 鈥瀙ami臋ta膰鈥 o ustawieniach u偶ytkownika. 聽

Pliki Cookies podmiot贸w trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Pa艅stwa przegl膮darka mo偶e zapisywa膰 pliki Cookies pochodz膮ce od podmiot贸w firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Wi臋cej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje si臋 na stronach powy偶szych podmiot贸w.


Poziom ochrony przed cookies mo偶na ustawi膰 w swojej przegl膮darce internetowej 鈥 a偶 do ca艂kowitego blokowania plik贸w cookies. Zwi臋ksza to poziom bezpiecze艅stwa i ochrony danych, ale mo偶e tak偶e uniemo偶liwia膰 niekt贸re funkcje.

Zmiana ustawie艅 w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij