W ramach obchodów Tygodnia Życzliwości

W ramach obchodów Tygodnia Życzliwości, dnia 26.02.2020, uczniowie kl. 6 i 8, pod kierunkiem p. G. Dąbrowskiej, przedstawili krótki program artystyczny pod tytułem Chodź człowieku coś Ci powiem – recepta na szczęście. Swoim występem chcieli zwrócić uwagę zebranych na sprawy dnia codziennego. Przede wszystkim zanikanie zwykłych ludzkich odruchów, brak empatii, otaczającą nas znieczulicę i egoizm. Czarny strój występujących symbolizował zło tego świata: ból, cierpienie, śmierć, choroby i wojny. Pokazywał ludzi, którzy żyją razem, ale obok siebie. Rozmawiają, ale nie rozumieją się. Biały strój, który miały na sobie młodsze dziewczynki, kwiaty we włosach i zapalone świeczki – dawał nadzieję, dodawał siły i wiary w lepsze jutro. Podsumowaniem przedstawienia była piosenka A. Jantar pt. Żeby szczęśliwym być oraz rozdanie recept z zaleceniami dla wszystkich, aby uleczyć wszystkie smutki i troski.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij