VIII RAJD „Weekend w Lubochni po angielsku i niemiecku”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 17-18 marca br. członkowie szkolnego koła PTSM wraz z opiekunkami Agnieszką Smejdą i Moniką Żerek uczestniczyli w kolejnym rajdzie, tym razem w Lubochni. Każda drużyna miała za zadanie przygotować krótkie scenki lub występy muzyczne w języku angielskim bądź niemieckim. Uczniowie z klasy VI (Malwina Kujawska i Aleksandra Zaborowska) oraz I gimnazjum (Wiktoria Bielas, Karolina Szewczyk i Seweryn Pawełkiewicz) przedstawili kabarety w wersji niemieckojęzycznej, zaś najmłodsi członkowie Koła – piątoklasiści (Hubert Buczyński, Zuzanna Kijo, Wiktoria Pawełkiewicz, Zuzanna Smejda) zaprezentowali swoje umiejętności w języku angielskim. Wszystkie drużyny zajęły I miejsca. W konkursie wiedzy o gminie Lubochni Weronika Dębiec zajęła III miejsce. Ponadto Martyna Drzazga miała możliwość pochwalenia się swoimi umiejętnościami recytatorskimi, zdobywając wielkie brawa. Po występach przyszedł czas na pieszą wędrówkę do lasu na ognisko. Mimo niesprzyjającej pogody (lało jak z cebra) uczestnicy rajdu dotarli w dobrych nastrojach na miejsce. Każdy z wielką przyjemnością sięgnął po pyszną kiełbaskę i gorącą herbatę. Po powrocie do szkoły nie było mowy o spaniu. Wtedy nadszedł czas na wspólne zabawy i integrację na sali gimnastycznej, która przeistoczyła się w sypialnię dla ponad 100 osób. Organizatorzy imprezy jak co roku sprostali zadaniu i przygotowali naprawdę ciekawe i sympatyczne spotkanie. Dziękujemy.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij