V Powiatowe Dyktando z języka angielskiego i niemieckiego.

V Powiatowe Dyktando z języka angielskiego i niemieckiego.

Dnia 12 października 2021r. w Szkole Podstawowej w Osiedlu Niewiadów im. Polskich Olimpijczyków odbyło się V Powiatowe Dyktando z języka angielskiego i niemieckiego. W dyktandzie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych naszego powiatu.
Gratulujemy sukcesu uczennicom naszej szkoły: Nataszy Ślusarczyk, która zajęła I miejsce w dyktandzie z języka niemieckiego oraz Antoninie Przyborek za zajęcie III miejsca.
GRATULUJEMY!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij