V Pieszy Rajd „A może byśmy, tak do Tomaszowa…”

 

 
21 października po raz pierwszy w tym roku szkolnym reprezentowaliśmy naszą szkołę na V Rajdzie Pieszym pod hasłem „A może byśmy, tak do Tomaszowa…”
Tym razem opiekę nad nami sprawowali nauczyciele: pan Dominik Kozar oraz pan Adam Jędrych. Niestety pogoda niezbyt nam dopisała, ale dobrych nastrojów i pogody ducha nam nie zabrakło. Jak co roku były konkursy sprawdzające wiedzę ekologiczną, o Julianie Tuwimie, o PTSM, sportowe na hali sportowej i strzelnicy oraz obowiązkowo gra terenów, gdzie należało sie wykazać orientacją w terenie, znajomością wierszy Juliana Tuwima, kondycją i dobrym humorem.Gratulujemy Karolinie Szewczyk z klasy IIG zajęcia I miejsca w Konkursie Wiedzy o PTSM, Malwinie Kujawskiej z klasy VII, która zdobyła II miejsce w Konkursie Ekologicznym oraz Zuzannie Smejdzie z klasy VI – zdobywczyni III nagrody w Konkursie Wiedzy o Julianie Tuwimie.
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij