SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

14 grudnia 2018 r odbędzie się w naszej szkole Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek.  Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

Termin i miejsce konkursu : 14 grudnia 2018 r.,  sala  katechetyczna.

Kategorie konkursu: 
– soliści,
– duety.
 Grupy wiekowe:

– przedszkole
– klasy I-III SP,
– klasy IV-VI SP

 Warunki uczestnictwa: 

–    uczestnicy śpiewają do mikrofonów wyłącznie z podkładem muzycznym lub z żywym akompaniamentem instrumentów (podkład na nośniku należy dostarczyć wraz z kartą zgłoszenia);
–    uczestnicy wykonują jedną dowolnie  wybraną kolędę  lub pastorałkę;
–    oceny programu i poziomu wykonawczego  solistów i zespołów dokona jury powołane przez organizatora.

Kryteria oceny:

Ocenie podlegać będzie:
– dobór repertuaru i możliwości wykonawcy,
– walory wokalne,
– umiejętności warsztatowe,
– pomysłowość,
– ogólny wyraz artystyczny (choreografia, strój, rekwizyty).

Nagrody:
–    laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe;
–    nagroda specjalna dla najlepszych laureatów – występ przed uczniami naszej szkoły i zaproszonymi gośćmi w ramach spotkania jasełkowego.
Termin składania zgłoszeń do 10 grudnia 2018 r.

Karty zgłoszenia do odbioru u pani Ewy Wysmyk

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij