SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

W grudniu SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU zorganizowało kiermasz świąteczny. Akcję wsparło ponad 60 uczniów Zebraliśmy 1.160 złotych. Jesteśmy bardzo dumni z tak szlachetnej postawy naszych kolegów i koleżanek ze szkoły! Częsc pieniędzy przeznaczono na zakupu nagród dla dzieci, które wzięły udział w kiermaszu. Rozlosowanych zostało 10 nagród–5 bonów do Empiku oraz 5 biletów do kina. Wszyscy uczniowie otrzymali również słodkie upominki. Organizatorki Pani Małgorzata Ksyt oraz Bogumiła Mierzwa serdecznie dziękują wszystkim, którzy przynieśli ozdoby święteczne na kiermasz!
„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” (Albert Schweitzer)

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij