Święto seniorów w Świetlicy Wiejskiej w Komorowie

W dniu 24 stycznia 2019 r. w Świetlicy Wiejskiej w Komorowie tradycyjnie odbyło się spotkanie noworoczne dla osób samotnych przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Komorowie we współpracy z naszą szkołą. W układzie tanecznym wystąpiły uczennice z klas: VA i VB, przygotowane przez p. K. Mazurek. Montaż słowno- muzyczny zaprezentowali uczniowie klasy VB i VI pod kierunkiem  H. Mierzwy oraz p. A. Skóry. O popisy wokalne najmłodszych uczniów zadbała p. E. Wysmyk. Na koniec występów w układzie tanecznym Śnieżynek i Mikołajów wystąpili uczniowie klasy II pod kierunkiem p. D. Kowalskiej. Dekorację wykonały wraz z uczniami p. A. Skóra i p. H. Mierzwa. Chłopcy z klasy VII: Sz. Pawłowski i Sz. Dziuba oraz S. Pawełkiewicz z kl. III G zajęli się obsługą sprzętu nagłaśniającego. Dzieciom towarzyszyło liczne grono rodziców, którzy z zainteresowaniem obejrzeli występy swoich pociech. Dziękujemy serdecznie rodzicom za współpracę w przygotowaniu dzieci do inscenizacji. Były kolędy, pastorałki oraz kabaret w wykonaniu KGW.

Seniorom bardzo podobały się występy uczniów z naszej szkoły, za które otrzymali gromkie brawa. Z-ca wójt, pan S. Bernacki dziękując małym aktorom za występ, wręczył im torbę słodkości.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij