Urodziny Kubusia Puchatka

 

 

 

 

31 października już po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Urodziny Kubusia Puchatka. Na uroczystość przybyli uczniowie klas 0-III przebrani za bohaterów bajek przynosząc jubilatowi laurki. Wszyscy bawili się wspaniale biorąc udział w konkursach, grach, zabawach i tańcząc przy dźwiękach wesołej muzyki. Uroczystość przygotowały nauczycielki nauczania początkowego i zerówki we współpracy z panią Wiolettą Jarosz z Biblioteki Gminnej w Komorowie. Rodzice włączyli się w uroczystość przygotowując słodki poczęstunek, a także bajkowe stroje dla dzieci. Szanowny jubilat z całą pewnością zasłużył sobie na taką uroczystość swoją obecnością w kanonie literatury dziecięcej od
91 lat zdobywając serca dzieci i dorosłych.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij