Święto Niepodległości w przedszkolu

10 listopada dzieci z naszego przedszkola w wyjątkowy sposób obchodziły Święto Niepodległości – z tej okazji grupa Skrzatów i Smerfów przygotowała Uroczystą Akademię, w czasie której rozbrzmiewały w ich wykonaniu wiersze i piosenki patriotyczne. Po uroczystości wszystkie dzieci i zaproszeni rodzice mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce przygotowanej przez panią Sylwię. Przedszkolaki wzięły także udział w Dniu Mody Patriotycznej, podczas którego prezentowały stroje w barwach narodowych. Wyjątkową niespodziankę przygotowały panie nauczycielki przedszkola prezentując się w strojach ludowych. Cała społeczność przedszkola włączyła się również w ogólnopolską akcję #SzkołaDoHymnu i o godzinie 11.11 zaśpiewała wspólnie cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. Wszystkie podjęte działania są częścią projektu edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”, który realizowany jest w naszym przedszkolu.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij