ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

We wtorek tj. 15 października, w naszej szkole świętowaliśmy przypadający na 14 października DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.
Głównym punktem obchodów Dnia Edukacji Narodowej była uroczysta akademia szkolna. Po przedstawieniu przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Zuzanna Smejda złożyła serdeczne życzenia pracownikom szkoły, a następnie pozostali członkowie samorządu wręczyli symboliczne upominki 💐. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy VI b i V pod kierunkiem pani Agnieszki Smejdy 🎤 oraz zespół taneczny💃 z kl. VI ab , który został przygotowany przez panią Katarzynę Mazurek.
Uroczyste spotkanie zakończyło się wystąpieniem pani dyrektor Iwony Woskowicz, która złożyła życzenia i wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły – wyróżniającym się w pracy nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi 👏👏👏
Aby cała uroczystość miała odpowiednią oprawę, pracowało wiele osób. Dekoracje stworzyli: pani Anna Szczecińska, Katarzyna Mazurek, Samorząd Uczniowski. Nad nagłośnieniem czuwali uczniowie z klasy ósmej. Dokumentowaniem uroczystości, poprzez robienie zdjęć, które można obejrzeć pod tekstem, zajęły się Zuzanna Szczecińska i Ada Welfle.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij