„Świeć przykładem” w Komorowie-bezpieczeństwo na drodze.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się realizacja nowego programu Edukacja dla bezpieczeństwa dzieci, młodzieży i seniorów „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM” w Komorowie, którego celem  jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa dzieci, młodzieży, rodziców, seniorów w zakresie stosowania zasad bezpiecznych zachowań w życiu codziennym oraz świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Rozpoczęcie programu zainaugurowała poranna akcja  „Bezpieczna droga do szkoły” z udziałem Policji oraz Straży Miejskiej z Tomaszowa Mazowieckiego. We wtorek, tj 5 września 2017 r. funkcjonariusze Policji i Staży Miejskiej monitorowali ruch przed szkołą, na przejściu dla pieszych. Akcja adresowana była zarówno do dzieci, jak i do wszystkich dorosłych, w szczególności do rodziców, opiekunów i nauczycieli. Szczególnie niebezpieczne położenie szkoły przy drodze wojewódzkiej 713 obliguje wszystkich do zachowania bezpieczeństwa.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze w rejonie naszej szkoły i  przedszkola, ale i nie tylko. Niech droga do szkoły będzie bezpieczna przez cały rok!

Dziękujemy funkcjonariuszom Policji i Straży Miejskiej za przeprowadzoną akcję i troskę o bezpieczeństwo 🙂

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij