Super ferie zimowe na wycieczce w Warszawie – Sejm, TVP, Stadion Narodowy :)

Pierwszego dnia ferii tj. w poniedziałek 29 stycznia 2018 roku wyjechaliśmy na wycieczkę do Warszawy z panią Beatą Kielan, panią Katarzyna Mazurek oraz trzema mamami z klasy piątej. Zwiedziliśmy Sejm RP.   W TVP na ulicy Woronicza oglądaliśmy studio sportowe, Pytanie Na Śniadanie, Dzień Dobry Polsko. Kolejnym punktem wycieczki był Stadion Narodowy. Byliśmy w szatniach piłkarzy reprezentacji Polski. Widzieliśmy miejsce Roberta Lewandowskiego i innych. Pan przewodnik grał z nami w piłkę. Strzelaliśmy gole do bramki, gdzie trenują piłkarze. Na koniec zjedliśmy kolację w ulubionym Mc`Donalds. To był fantastyczny dzień:)

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij