Stadion Narodowy i Centrum Nauki Kopernik

 

 

 

 

We wtorek 17 października 2017r. klasa II i III z wychowawczyniami panią Bogumiłą Konradi i  Małgorzatą Broszkiewicz udały się do Warszawy, aby zobaczyć z bliska Stadion Narodowy oraz uczestniczyć w przeróżnych eksperymentach w Centrum Nauki Kopernik.

Na początek uczniowie mili możliwość poczuć się jak prawdziwi kibice sportowi. Dzięki przewodnikowi dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat historii obiektu oraz szczegółów konstrukcyjnych. W Centrum Nauki Kopernik uczniowie zetknęli się z ogromną przestrzenią, która na każdym kroku inspirowała do obserwacji, doświadczeń, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Wymarzona pogoda oraz wrażenia z pobytu w stolicy pozostaną na długo w pamięci uczestników wycieczki.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij