Spotkanie z Panem leśniczym Tomaszem Rogaczewskim

17 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panem leśniczym Tomaszem Rogaczewskim z Nadleśnictwa w Smardzewicach. Brały w nim udział dzieci z trzech grup przedszkolnych: „Motylki”, „Smerfy” i „Tropiciele”. Pan leśniczy z pasją opowiadał dzieciom o różnych gatunkach roślin oraz zwierząt żyjących w lesie. Z pomocą dzieci, i przy użyciu naturalnych eksponatów, zilustrował jak rośnie las. Pan leśniczy zadawał przedszkolakom mnóstwo pytań, z którymi dzieci świetnie sobie radziły. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały gościowi za wizytę wręczając mu upominek w postaci samodzielnie wykonanego portretu jelonka. To była wspaniała lekcja przyrody.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij