Spotkanie z fotografem

W środę 10 października w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Łukaszem Matuszewski – profesjonalnym fotografem. Wiedza o fotografii zaciekawiła uczestników konkursu fotograficznego pt. „Pokaż mi swoją miejscowość”, ale nie tylko. Pan Łukasz opowiadał, jak zrobić dobre zdjęcie, dzielił się swoją wiedzą z dziedziny fotografii i doświadczeniem. Uczył zasad posługiwania się aparatem fotograficznym, pokazywał swoje najciekawsze zdjęcia.

Dziękujemy Panu Łukaszowi za poświęcenie swojego wolnego czasu oraz profesjonalną wiedzę przekazaną naszym uczniom. Organizatorkami spotkania były: Dorota Kowalska i Beata Kielan

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij