Spotkanie uczniów z podopiecznymi DPS- u

W dniu 23 maja nasi uczniowie z klas III G, VIII, VII, IV oraz II wzięli udział  w uroczystości z okazji Dnia Matki. Miejscem spotkania był Dom Pomocy Społecznej w Tomaszowie Maz. przy ul. Farbiarskiej 27/29. Uczniowie przygotowani przez panią Grażynę Dąbrowską zaprezentowali seniorom spektakl pt. ”Lustra”. Następnie dziewczynki z klasy II (przygotowane przez p. Dorotę Kowalską), zaśpiewały wzruszające piosenki o matce. Kolejnym punktem programu był występ braci franciszkanów z klasztoru w Smardzewicach, którzy zaprosili naszych uczniów do wspólnego śpiewu. Na koniec uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni na poczęstunek. Uczniowie otrzymali przepiękne różańce, wykonane ręcznie przez pensjonariuszy DPS-u. Celem spotkania było m.in. przełamywanie barier międzypokoleniowych oraz uwrażliwienie na potrzeby osób starszych.

Spotkanie uczniów z podopiecznymi DPS- u odbyło się z inicjatywy pani Haliny Mierzwy- pedagoga szkolnego.

 

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij