Spotkanie Noworoczne dla Seniorów w Świetlicy Wiejskiej w Komorowie

W dniu 31 stycznia 2020 r. w Świetlicy Wiejskiej w Komorowie tradycyjnie odbyło się spotkanie noworoczne dla Seniorów przygotowane przez sołtysów i Koło Gospodyń Wiejskich. Nasi uczniowie uświetnili uroczystość programem artystycznym. W układzie tanecznym wystąpiły uczennice z klas: VIa ora III przygotowane przez p. Katarzynę Mazurek P. Dorotę Kowalską.Montaż słowno- muzyczny zaprezentowali uczniowie klasy IV i VII pod kierunkiem Małgorzaty Ksyt. O popisy wokalne najmłodszych uczniów zadbała Ewa Wysmyk. Wójt, pan F. Szmigiel dziękując małym aktorom za występ, wręczył im torbę słodkości. Nad sprzętem czuwali Szymon Dziuba oraz Szymon Pawłowski. Ciasta na uroczystość upiekli rodzice. Dekorację wykonały dziewczynki z klasy VIII pod kierunkiem Małgorzaty Ksyt i Beaty Kielan.

W ten piękny styczniowy wieczór uroczyście przywitała licznie zgromadzonych gości przewodnicząca KGW Pani Halina Krajewska słowami:  „Chociaż na twarzach pojawiły się zmarszczki, głowę pokryły siwe włosy, to jesteście dla nas ważni, potrzebni, po prostu bardzo Was kochamy i bądźcie zawsze razem z nami”. Były serdeczne życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka  oraz  Nowego Roku 2020. I z tych okazji życzono im wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia, dużo szczęścia i uśmiechu oraz wiele radości!

Drugą część występów przygotowało koła gospodyń wiejskich. Po raz pierwszy odbyła się I edycja popularnego show muzycznego  The Voice Senior. W jury na obracających się fotelach zasiedli znakomici goście: Bogdan Pavarotti czyli Bogdan Zieliński, Hanka Bielicka czyli Mirosława Zalewska oraz amatorki muzyki: Józefina-Zofia Chrustowska, Michalina-Czesława Banaszczak, Janeczka-Janina Augustyniak, Marysia-Wiesława Przybyłek. Prowadzącą show była Marta Beata Manowska czyli Beata Kielan. Odbyły się przesłuchania w ciemno, bitwy na glosy oraz finał, który wygrały głosem publiczności Michalina i Janeczka. Nagrodę główną ufundowali sołtysi. Był nią udział w konkursie piosenki podczas  festynu  rodzinnego 2020 w Komorowie oraz czekoladowy upominek. Wyjątkową nagrodę-niespodziankę dla uczestniczek ufundował Pana Wójt Gminy Tom. Maz, a były to słodkie buziaki. Były również pamiątkowe dyplomy za udział w programie. Na koniec  bohaterowie show z akompaniamentem Mirosława Zielińskiego zaśpiewali Seniorom 100 lat. Były również rymowane teksty nawiązujące do sytuacji, miejsca i współczesnego czasu, pełne humoru i groteski.

Na koniec goście zostali zaproszeni na obiad, który przygotowały Panie z KGW. Ugotowały smaczne potrawy, zrobiły przekąski, a goście mogli długo siedzieć i dyskutować przy suto zastawionych stołach, a potem bawić się przy muzyce.

Wzruszenie oraz uśmiech gościły na wszystkich twarzach podczas całej uroczystości. Zaproszeni goście opuszczali świetlicę z wielkim zadowoleniem i serdecznymi podziękowaniami za wspaniały wieczór.

Organizatorzy dziękują wszystkim za zaangażowanie, trud, poświęcony czas w przygotowanie Spotkania Noworocznego dla Seniorów.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij