Śpiewać każdy może nawet po niemiecku…

 

Śpiewać każdy może nawet po niemiecku…

Pod tym hasłem przewodnim odbył się18 maja br. III Powiatowy Festiwal Piosenki Niemieckiej „Super Star” skierowany do uczniów gimnazjum z powiatu tomaszowskiego. Na zaproszenie nauczycielki j. niemieckiego ZS w Komorowie, pani Agnieszki Smejdy, odpowiedziało 7 szkół: Gimnazjum Nr 4, 6 i 7 w Tomaszowie Maz. oraz Gimnazjum w Wiadernie, Ujeździe, Niewiadowie i Komorowie. W konkursie wzięło udział aż 16 gimnazjalistów, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom zarówno w kwestii wokalnej jak i językowej. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale po długich naradach wyłoniło zwycięzców. I miejsce zajęła uczennica Gimnazjum nr 7 – Weronika Politańska (opiekun: pani Aldona Gońda), II m-ce zdobyła Maja Korzeniowska z Gimnazjum w Niewiadowie (opiekunowie: panie Magdalena Karp-Kuta oraz Agnieszka Iwanicka-Szczepaniak), zaś na III miejscu znalazła się Julia Telus z Gimnazjum nr 7 (opiekun: Ewelina Rybińska). Organizator konkursu serdecznie dziękuje fundatorom nagród: firmom: Eurobox, Xtrail, Usługi Transportowe Piwowarski oraz Wydawnictwu Nowa Era.

 

oltip=””]/wp-content/uploads/2015/09/DSCF04347.jpg[/gal_item] [/gal]

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij