Ślubowanie klas pierwszych

 

We wtorek 5 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej im. św. Huberta w Komorowie miała miejsce szczególna uroczystość – pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów szkoły. Zanim to jednak nastąpiło pierwszaki musiały udowodnić, że zasługują na to, by stać się pełnoprawnymi uczniami SP w Komorowie. W obecności zaproszonych gości, wśród których znajdowali się między innymi proboszcz parafii św. Jadwigi –  ksiądz Jan Cholewa oraz sekretarz gminy Tomaszów Maz. – pan Przemysław Sepkowski, uczniowie złożyli ślubowanie. Zaraz po nim zaprezentowali na scenie swoje umiejętności artystyczne. Zarówno klasa Ia jak i Ib zachwyciły i rozbawiły swoim występem. Rodzice byli wzruszeni a grono pedagogiczne usatysfakcjonowane potencjałem, jaki zaprezentowali najmłodsi uczniowie. Po występie pani dyrektor – Iwona Woskowicz pasowała każdego z pierwszaków na ucznia szkoły w Komorowie.

Po części oficjalnej pierwszoklasiści wraz ze swoimi wychowawczyniami udali się do sal lekcyjnych, gdzie czekał na nich przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij