„ŚLIZGAMY SIĘ NA WESOŁO”

Od stycznia 2019 roku uczniowie  klasy II i III z ZS w Komorowie uczestniczą w  programie rozwijającym sprawność ruchową. „Ślizgajmy się na wesoło 2019”. To program upowszechniania łyżwiarstwa realizowany przez Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy ,,Dziewiątka” w ramach programu  Zajęć Sportowych dla Uczniów MSiT. Na Arenie Lodowej pod okiem instruktorów, pań Iwony Kmiecik i Izabeli Jakuszenkow, uczą się jazdy na łyżwach. Dla wielu uczniów było to pierwsze spotkanie z lodowiskiem i łyżwami, ale z lekcji na lekcję wszyscy radzą sobie co raz lepiej. Wspólne ślizganie wszystkim sprawia wiele radości. Podsumowaniem zajęć był udział w Mistrzostwach Tomaszowa Mazowieckiego SUPER TALENT 2019 – I EDYCJA. W zawodach naszą udział wzięli:

  1. Andrzejewska Lena kl.II
  2. Gołaszewski Michał kl.II
  3. Sołtysiak Suri kl.II
  4. Vereshachina Renata kl.II
  5. Bartczak Maja kl.III
  6. Dębiec Weronika kl.III
  7. Szewczyk Ilona kl.III

W klasyfikacji IUKS Dziewiątka Tomaszów Maz. w łyżwach krótkich zdobyliśmy 14 medali. Brawo! Zwycięzcom życzymy sukcesów w przyszłorocznym sezonie łyżwiarskim!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij