„Rozpoznaj swojego nauczyciela na fotografii z dzieciństwa”

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs pt. „Rozpoznaj swojego nauczyciela na fotografii z dzieciństwa”🖼📷📸

Każdy z nauczycieli i pracowników naszej szkoły, był kiedyś dzieckiem, tak jak wy😉. Zobaczcie, czy z upływem czasu bardzo się zmienili.

Konkurs jest skierowany to wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Komorowie.

W najbliższy poniedziałek na tablicy Samorządu znajdziecie ponumerowane zdjęcia, na których będą nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Trochę młodsi niż teraz 😀🤣😉
Zadanie polega na rozpoznaniu jak największej liczby osób ze zdjęć.

Rozwiązanie konkursu na kartkach z podpisanym własnym imieniem, nazwiskiem oraz klasą (numer zdjęcia wraz z rozpoznanymi imionami i nazwiskami nauczycieli), należy wrzucić do skrzynki konkursowej do 20.10.2020
Nagroda to symboliczny bon na DZIEŃ BEZ PYTANIA I KARTKÓWEK, do realizacji do końca listopada 2020
Dodatkowo nagroda ufundowana przez Samorząd Uczniowski- niespodzianka!

Jednocześnie zachęcamy do pomocy w sponsorowaniu naszych nagród wszystkich, którzy w tych czasach mogą i chcą włączyć się naszą samorządową działalność.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE WSZYSTKICH UCZNIÓW.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij