Rozpoczynamy coroczną zbiórkę zabawek na loterię!

W końcu STARTUJEMY. Rozpoczynamy coroczną zbiórkę zabawek na loterię! Możecie przynosić książki, gry i inne zabawki. Pamiętajcie! Zbieramy nowe i używane (niezniszczone i czyste) przedmioty. Zależy nam, byśmy w obecnej sytuacji, nie otrzymywali rzeczy do prania. Wspierając naszą akcję, bierzecie udział w losowaniu nagród. Chętnych do wsparcia corocznej zabawy prosimy o spakowanie zabawek w torbę. Pamiętajcie, aby ją podpisać: – imię, nazwisko, klasa. Przekażcie pracownikowi szkoły. Możecie też zostawić w przygotowanym miejscu (boczne wejście do szkoły). Dzięki uzbieranym funduszom z loterii, nadal możemy zorganizować wiele imprez, wspólnie nagradzać zwycięzców w konkursach i mamy nadzieję zawodach sportowych. Zapewniamy, że mamy wiele pomysłów.

Zapraszamy serdecznie do zabawy!

Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu.

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij