Regionalnym Międzyszkolnym Konkurs Kaligraficzny

W kwietniu bieżącego roku uczniowie drugiej i trzeciej klasy Szkoły Podstawowej im. Św. Huberta w Komorowie wzięli udział w Regionalnym Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym przygotowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Glinniku. Po weryfikacji wewnątrzklasowej do konkursu zakwalifikowali się: Aleksandra  Pietrzak z klasy drugiej oraz uczniowie z klasy trzeciej a – Aleksandra Kujda, Dawid Szewczyk i Kacper Kosior. Uczestnicy konkursu podjęli się niełatwego zadania wzorowego przepisania fragmentu tekstu  z literatury dziecięcej zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie oraz wykonania tematycznej ilustracji. Uczennica klasy drugiej – Aleksandra Pietrzak – otrzymała wyróżnienie i została zaproszona na uroczyste ogłoszenie wyników konkursu do siedziby Szkoły w Glinniku. W dniu odebrania wyróżnienia wzięła także udział w warsztatach rozwijających umiejętności kaligraficzne z użyciem gęsiego pióra. To było ciekawe i pouczające doświadczenie dające dzieciom pokolenia komputerów wyobrażenie o niełatwym losie  rówieśników- uczniów szkoły z czasów „

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij