Realizujemy Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa!

Miło nam przekazać do wiadomości wszystkich zaglądających na tę stronę, że nasza szkoła włączyła się do Programu Rozwoju Czytelnictwa, którego celem jest wspieranie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. W związku z powyższym, do naszej biblioteki trafiło bardzo dużo nowości książkowych. Na ich zakup otrzymaliśmy kwotę w wysokości 15000,00 zł. Nasza biblioteka szkolna, przy współpracy z nauczycielami, uczniami i rodzicami, przygotowała listę najpotrzebniejszych i najbardziej wyczekiwanych książek przez naszych czytelników. Książki te trafiły już na nasze półki biblioteczne i zachęcają nie tylko kolorowymi okładkami i niepowtarzalnym zapachem, ale przede wszystkim swoim bogatym wnętrzem. Każdy , kto zagląda do biblioteki, znajdzie coś dla siebie. Wśród tak ogromnej ilości książek, trudno się zdecydować na tę , która w pierwszej kolejności zaszczyci nas swoją gościnnością w naszych domach.
Kto jeszcze nie był w naszej szkolnej bibliotece, bo było mu nie po drodze, koniecznie musi tu wpaść!

***

Każda znajdująca się tu książka, każdy tom, posiadają własną duszę. I to zarówno duszę tego, kto daną książkę napisał, jak i dusze tych, którzy tę książkę przeczytali i tak mocno ją przeżyli, że zawładnęła ich wyobraźnią.

Carlos Ruiz Zafón
Cień wiatru

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij