PRZESTAWIAMY PIERWSZĄ KANDYDATKĘ DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

PRZESTAWIAMY PIERWSZĄ KANDYDATKĘ DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/21 WIKTORIA PATER KL. VIIA Hej, mam na imię Wiktoria mam 12 lat i chodzę do klasy VII . Jestem odpowiedzialna, rozsądna, kreatywna i nigdy się się poddaje. Bardzo lubię taniec, sport i języki obce. Dla mnie nie ma ludzi gorszych i lepszych każdy zasługuje na szacunek. Nie wiem do końca jak będzie wyglądał ten rok przez Covid 19 ale wierzę że razem damy radę. W miarę możliwości chciałabym kontynuować takie atrakcje jak: * Mam talent * The voice kids * Halloween *Andrzejki *konkursy z nagrodami *wybory miss i mistera szkoły *Bale przebierańców (dla najmłodszych) *dyskoteki szkolne *przerwy taneczne *zdrowe śniadania na przerwach *DJ na przerwach *Walentynki *Ostatki *Pokój wróżb *Dzień kobiet, dzień chłopaka *Prima aprilis *Najśmieszniejsze przebranie *Pokaz mody *Dzień uśmiechu *Szczęśliwy numerek *Piątek bez pracy domowych *Poniedziałki bez jedynki *Jubilaci mają dzień bez pytania i dzień bez niezapowiedzianych kartkówek *Nocowanie w szkole *Oraz dzień w którym jeden nauczyciel będzie miał dyżur przed szkołą aby można było wyjść na świeże powietrze *I dni tematyczne takie jak np w dzień budowlańca można założyć kamizelkę odblaskową czy w dzień fryzury uczesać jakoś oryginalnie ODDAJ NA MNIE GŁOS A BĘDZIE SZTOS! RAZEM POKONAMY WIRUSA!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij